Leerlingen van de groepen 4 van De Bouwsteen uit ‘s-Gravendeel bezochten deze week het museum Land van Strijen in Strijen.
De kinderen werden warm welkom geheten en kregen in een kort praatje te horen wat er allemaal te zien en te doen was in het drie verdiepingen tellende museum. Vroeger was het een smederij en daar waren nog veel sporen van terug te zien. Met enige regelmaat komt een smid nog steeds langs om te laten zien hoe dit ambachtelijke werk gedaan wordt.
Daarna was het tijd om de kinderen aan het werk te zien. Er was een speurtocht door het hele museum waarbij van alles gevonden werd: een oud strijkijzer, een bedstee, gereedschap van vroeger, hoefijzers en nog veel meer. Door op deze speelse manier kennis te maken met vroeger tijden, hebben de kinderen veel geleerd!